ABENDUAK 22, LARUNBATA

1 MULTZOA

  • E.F. ARNEDO
  • ZUMAIAKO F.T. - C
  • C.D. LAGUN ONAK - D
  • REAL UNIÓN CLUB SAD - B
  • C.D. ANAITASUNA - D

2 MULTZOA

  • ZUMAIAKO F.T. - D
  • ABADIÑO K.E.
  • ILINTXA S.D.
  • BETI ONA K.E.

3 MULTZOA

  • ALOÑAMENDI K.E.
  • ZUMAIAKO F.T. - A
  • REAL UNIÓN CLUB SAD - A
  • ANTIGUOKO K.E.
  • C.D. AURRERA ONDARROA

4 MULTZOA

  • E.D.F. LOGROÑO
  • ZUMAIAKO F.T. - B
  • C.D. LAGUN ONAK - C
  • BASKONIA F.E.
  • LASARTEARRAK

5 MULTZOA

  • C.D. TRINTXERPE
  • C.F. COMILLAS
  • C.D. VASCONIA
  • C.D. LAGUN ONAK - B
  • C.D. ANAITASUNA - B
1 ZELAIA
ORDUAPARTIDAK - EMAITZAK
09:00
LAGUN ONAK D 2-1 ANAITASUNA D
09:30
ABADIÑO 1-0 BETI ONA
10:00
REAL UNIÓN A 1-1 ZUMAIAKO A
10:30
LAGUN ONAK B 2-1 ANAITASUNA B
11:00
E.D.F. LOGROÑO 2-2 BASKONIA F.E.
11:30
COMILLAS 6-0 TRINTXERPE
12:00
12:30
ANTIGUOKO 9-0 ZUMAIAKO A
13:00
E.F. ARNEDO 6-0 REAL UNIÓN B
13:30
COMILLAS 5-0 LAGUN ONAK B
14:00
LAGUN ONAK D 1-0 ZUMAIAKO C
14:30
ABADIÑO 7-0 ILINTXA
15:00
AURRERA ONDARROA 0-6 ALOÑAMENDI
15:30
LAGUN ONAK D 0-4 E.F. ARNEDO
16:00
COMILLAS 0-0 ANAITASUNA B
16:30
LASARTEARRAK 1-1 E.D.F. LOGROÑO
17:00
ABADIÑO 6-0 ZUMAIAKO D
17:30
AURRERA ONDARROA 3-1 ZUMAIAKO A
18:00
LASARTEARRAK 1-2 BASKONIA F.E.
18:30
COMILLAS 1-4 VASCONIA
19:00
ANAITASUNA B 1-5 TRINTXERPE
2 ZELAIA
ORDUAPARTIDAK - EMAITZAK
09:00
09:30
AURRERA ONDARROA 0-6 ANTIGUOKO
10:00
ZUMAIAKO B 1-3 LAGUN ONAK C
10:30
VASCONIA 3-0 TRINTXERPE
11:00
ANAITASUNA D 0-2 REAL UNIÓN B
11:30
E.F. ARNEDO 4-0 ZUMAIAKO C
12:00
BETI ONA 3-0 ZUMAIAKO D
12:30
REAL UNIÓN A 0-7 ALOÑAMENDI
13:00
E.D.F. LOGROÑO 7-0 ZUMAIAKO B
13:30
ANAITASUNA B 0-7 VASCONIA
14:00
ANAITASUNA D 0-2 E.F. ARNEDO
14:30
LASARTEARRAK 10-0 ZUMAIAKO B
15:00
ANTIGUOKO 16-0 REAL UNIÓN A
15:30
BASKONIA F.E. 7-0 LAGUN ONAK C
16:00
LAGUN ONAK B 1-4 TRINTXERPE
16:30
BASKONIA F.E. 9-0 ZUMAIAKO B
17:00
BETI ONA 6-0 ILINTXA
17:30
ANTIGUOKO 10-0 ALOÑAMENDI
18:00
E.D.F. LOGROÑO 6-0 LAGUN ONAK C
18:30
ZUMAIAKO D 3-1 ILINTXA
19:00
REAL UNIÓN B 0-5 ZUMAIAKO C
3 ZELAIA
ORDUAPARTIDAK - EMAITZAK
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
REAL UNIÓN A 1-3 AURRERA ONDARROA
12:00
12:30
13:00
LASARTEARRAK 0-0 LAGUN ONAK C
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
ANAITASUNA D 2-2 ZUMAIAKO C
16:30
ZUMAIAKO A 1-1 ALOÑAMENDI
17:00
LAGUN ONAK D 2-4 REAL UNIÓN B
17:30
LAGUN ONAK B 2-5 VASCONIA
18:00
18:30
19:00

abenduak 23, igandea

6 MULTZOA

  • C.D. SANSE
  • C.D. LAGUN ONAK - A
  • C.D. ANAITASUNA - C
  • DANENA K.E. - A
  • F.C. LA CALZADA

7 MULTZOA

  • C.D. ANAITASUNA - A
  • ABETXUKO A.D.C.
  • ZARAUTZ K.E.
  • DANENA K.E. - B
  • MUTRIKU F.T. - A

8 MULTZOA

  • C.F. BANSANDER
  • ORIOKO F.T.
  • S.D. LENGOKOAK
  • KOSTKAS K.E.
  • MUTRIKU F.T. - B
1 ZELAIA
ORDUAPARTIDAK - EMAITZAK
09:00
DANENA B 1-0 ANAITASUNA A
09:30
KOSTKAS 6-0 MUTRIKU B
10:00
FC LA CALZADA 0-2 DANENA A
10:30
SANSE 6-3 LAGUN ONAK A
11:00
DANENA B 3-1 MUTRIKU A
11:30
BANSANDER 3-0 LENGOKOAK
12:00
12:30
ABETXUKO 0-0 DANENA B
13:00
KOSTKAS 5-0 LENGOKOAK
13:30
LAGUN ONAK A 3-4 FC LA CALZADA
14:00
14:30
DANENA B 0-5 ZARAUTZ
15:00
BANSANDER 9-0 ORIOKO
15:30
LAGUN ONAK A 1-3 DANENA A
16:00
ABETXUKO 1-0 ZARAUTZ
16:30
KOSTKAS 0-1 BANSANDER
2 ZELAIA
ODUAPARTIDAK - EMAITZAK
09:00
MUTRIKU A 0-3 ZARAUTZ
09:30
LENGOKOAK 1-4 ORIOKO
10:00
10:30
ABETXUKO 3-1 ANAITASUNA A
11:00
KOSTKAS 2-0 ORIOKO
11:30
FC LA CALZADA 0-5 SANSE
12:00
LAGUN ONAK A 3-2 ANAITASUNA C
12:30
ANAITASUNA A 1-1 ZARAUTZ
13:00
MUTRIKU B 0-4 BANSANDER
13:30
DANENA A 5-1 ANAITASUNA C
14:00
ABETXUKO 5-0 MUTRIKU A
14:30
MUTRIKU B 3-1 LENGOKOAK
15:00
15:30
ANAITASUNA C 0-5 SANSE
16:00
ANAITASUNA A 2-1 MUTRIKU A
16:30
MUTRIKU B 1-4 ORIOKO
3 ZELAIA
ORDUAPARTIDAK - EMAITZAK
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
FC LA CALZADA 1-0 ANAITASUNA C
17:00
DANENA A 1-0 SANSE
TOP

abenduak 29, larunbata

A MULTZOA

  • E.F. ARNEDO
  • ABETXUKO A.D.C.
  • ALOÑAMENDI K.E.
  • C.F. COMILLAS

B MULTZOA

  • ABADIÑO K.E.
  • BASKONIA F.E.
  • C.D. SANSE
  • KOSTKAS K.E.

C MULTZOA

  • ANTIGUOKO K.E.
  • C.D. VASCONIA
  • ZARAUTZ K.E.
  • REAL UNIÓN CLUB - B

D MULTZOA

  • C.F. BANSANDER
  • DANENA K.E. - A
  • E.D.F. LOGROÑO
  • BETI ONA K.E.
1 ZELAIA
ORDUAPARTIDAK
09:00
ARNEDO 4-0 ALOÑAMENDI
09:30
ABADIÑO 0-0 SANSE
10:00
ANTIGUOKO 2-0 ZARAUTZ
10:30
BANSANDER 1-1 LOGROÑO
11:00
COMILLAS 9-1 ALOÑAMENDI
11:30
KOSKTAS 0-1 SANSE
12:00
REAL UNIÓN B 1-3 ZARAUTZ
12:30
BETI ONA 3-1 LOGROÑO
13:00
ALOÑAMENDI 1-1 ABETXUKO
13:30
SANSE 1-0 BASKONIA
14:00
ZARAUTZ 1-3 VASCONIA
14:30
LOGROÑO 3-1 DANENA A
2 ZELAIA
ORDUAPARTIDAK
09:00
COMILLAS 4-0 ABETXUKO
09:30
KOSTKAS 0-5 BASKONIA
10:00
REAL UNIÓN B 0-6 VASCONIA
10:30
BETI ONA 3-0 DANENA A
11:00
ABETXUKO 0-3 ARNEDO
11:30
BASKONIA 0-2 ABADIÑO
12:00
VASCONIA 1-4 ANTIGUOKO
12:30
DANENA A 0-3 BANSANDER
13:00
ARNEDO 3-0 COMILLAS
13:30
ABADIÑO 2-0 KOSTKAS
14:00
ANTIGUKO 6-0 REAL UNIÓN B
14:30
BANSANDER 2-0 BETI ONA
EKAINEKO AZPEITIA CUP 2019 TXAPELKETA JOKATZEKO KLASIFIKATU DIREN 4 TALDEAK
........
E.F. ARNEDO --- ABADIÑO K.E. --- ANTIGUOKO K.E. --- C.F. BANSANDER
TOP

Adi! Leku honetan cookie-ak eta antzeko teknologiak erabiltzen dira.

Ez baduzu zure nabigatzailearen konfigurazioa aldatzen, bere erabilpena onartuko duzu Gehiago irakurri

Ulertuta