A MULTZOA

  • BARCELONA
  • GOIERRI GORRI "A"
  • ZALDUA
  • MUTRIKU
  • TOURING "A"

B MULTZOA

  • REAL SOCIEDAD
  • BILBOKO MERCED
  • GOIERRI GORRI "B"
  • TOURING "B"
  • URKI "A"

C MULTZOA

  • OSASUNA
  • MUNDARRO
  • ZARAUTZ
  • OVIEDO MODERNO
  • BERRIOTXOA

D MULTZOA

  • ATHLETIC CLUB
  • ALOÑA MENDI
  • ZUMAIAKO
  • DANENA
  • PAULDARRAK

E MULTZOA

  • ESPANYOL
  • TOLOSA "B"
  • LAGUN ONAK
  • PEÑA ATH. SANTURTZI
  • UROLA

F MULTZOA

  • RAYO VALLECANO "A"
  • ESPORTIU EUROPA
  • TOLOSA "A"
  • EZKURDI
  • URKI "B"

G MULTZOA

  • RAYO VALLECANO "B"
  • FEDERACIÓN RIOJANA
  • MULIER
  • BASAURIKO KIMUAK
  • IKASBERRI
OHARRA: ordutegi arazoak direla eta baliteke partiden orduak aldatzea.

EKAINAK 16, LARUNBATA

HIERBA NATURAL
ORDUA ZELAIA PARTIDAK
09:00
1
ZALDUA  0-7  TOURING "A"
09:00
2
GOIERRI GORRI "A"  0-0  MUTRIKU
09:30
1
BILBOKO MERCED  4–0  TOURING "B"
09:30
2
BERRIOTXOA  1-1  MUNDARRO
10:00
1
UROLA  0-4  PEÑA SANTURTZI
10:00
2
TOLOSA "B"  0-1  LAGUN ONAK
10:30
1
10:30
2
MULIER  2-0  RAYO VALLECANO "B"
11:00
1
TOURING "A"  1-3  BARCELONA
11:00
2
GOIERRI GORRI "B"  1-2  REAL SOCIEDAD
11:30
1
OVIEDO MODERNO  1-2  BERRIOTXOA
11:30
2
ALOÑA MENDI  2-1  ZUMAIAKO
12:00
1
ESPANYOL  7-0  TOLOSA "B"
12:00
2
TOLOSA "A"  3-1  URKI "B"
12:30
1
BARCELONA  6-1  MUTRIKU
12:30
2
MULIER  7-0  IKASBERRI
13:00
1
URKI "A"  0-0  BILBOKO MERCED
13:00
2
TOURING "B"  0-9  REAL SOCIEDAD
13:30
1
ALOÑA MENDI  1-1  DANENA
13:30
2
ATHLETIC BILBAO  7-0  ZUMAIAKO
14:00
1
TOLOSA "A"  2-0  EZKURDI
14:00
2
EUROPA  5-0  URKI "B"
14:30
1
14:30
2
ZALDUA  0-8   BARCELONA
15:00
1
BILBOKO MERCED  0-2  REAL SOCIEDAD
15:00
2
ZARAUTZ  3-2  BERRIOTXOA
15:30
1
PAULDARRAK  7-0  DANENA
15:30
2
ESPANYOL  6-0  LAGUN ONAK
16:00
1
RAYO VALLECANO "A"  4-0  EZKURDI
16:00
2
BASAURIKO KIMUAK  10-0  IKASBERRI
16:30
1
TOURING "A"  0-0  MUTRIKU
16:30
2
BARCELONA  5-0  GOIERRI GORRI "A"
17:00
1
OSASUNA  0-0  OVIEDO MODERNO
17:00
2
ATHLETIC CLUB  14-0  DANENA
17:30
1
UROLA  0-6  ESPANYOL
17:30
2
EUROPA  3-2  EZKURDI
18:00
1
FEDERACIÓN RIOJANA  3-0  MULIER
18:00
2
OSASUNA  1-0  ZARAUTZ
HIERBA ARTIFICIAL
ORDUA ZELAIA PARTIDAK
09:00
3
GOIERRI GORRI "B"  0-0  URKI "A"
09:00
4
09:30
3
ALOÑA MENDI  0-2  PAULDARRAK
09:30
4
DANENA  0-2  ZUMAIAKO
10:00
3
TOLOSA "A"  0-1  RAYO VALLECANO "A"
10:00
4
EZKURDI  1-0  URKI "B"
10:30
3
FED. RIOJANA  2-1  BASAURIKO KIMUAK
10:30
4
ZALDUA  0-4  MUTRIKU
11:00
3
URKI "A"  7-0  TOURING "B"
11:00
4
OSASUNA  1-1  MUNDARRO
11:30
3
PAULDARRAK  1-1  ATHLETIC BILBAO
11:30
4
UROLA  3-0  LAGUN ONAK
12:00
3
RAYO VALLECANO "A"  1-0  EUROPA
12:00
4
12:30
3
BASAURIKO K.  1-0  RAYO VALLECANO "B"
12:30
4
ZALDUA  0-2  GOIERRI GORRI "A"
13:00
3
OSASUNA  1-0  BERRIOTXOA
13:00
4
ZARAUTZ  1-0  OVIEDO MODERNO
13:30
3
UROLA  4-1  TOLOSA "B"
13:30
4
PEÑA SANTURTZI  0-1  ESPANYOL
14:00
3
FEDERACIÓN RIOJANA  10-0  IKASBERRI
14:00
4
BASAURIKO KIMUAK  1-0  MULIER
14:30
3
TOURING "A"  1-0  GOIERRI GORRI "A"
14:30
4
GOIERRI GORRI "B"  4-0  TOURING "B"
15:00
3
OVIEDO MODERNO  1-0  MUNDARRO
15:00
4
ALOÑA MENDI  0-4  ATHLETIC BILBAO
15:30
3
PEÑA SANTURTZI  5-1  TOLOSA "B"
15:30
4
TOLOSA "A"  2-0  EUROPA
16:00
3
FED. RIOJANA  4-1  RAYO VALLECANO "B"
16:00
4
16:30
3
GOIERRI GORRI "B"  1-1  BILBOKO MERCED
16:30
4
URKI "A"  1-4  REAL SOCIEDAD
17:00
3
ZARAUTZ  0-0  MUNDARRO
17:00
4
PAULDARRAK  7-0  ZUMAIAKO
17:30
3
PEÑA SANTURTZI  0-0  LAGUN ONAK
17:30
4
RAYO VALLECANO "A"  5-0  URKI "B"
18:00
3
18:00
4
RAYO VALLECANO "B"  3-0  IKASBERRI
OHARRA: ordutegi arazoak direla eta baliteke partiden orduak aldatzea.

EKAINAK 17, IGANDEA

1 MULTZOA

  • BARCELONA
  • ESPANYOL
  • ZARAUTZ
  • MULIER

2 MULTZOA

  • REAL SOCIEDAD
  • RAYO VALLECANO "A"
  • PAULDARRAK
  • BASAURIKO KIMUAK

3 MULTZOA

  • OSASUNA
  • TOURING "A"
  • PEÑA ATH. SANTURTZI
  • ESPORTIU EUROPA

4 MULTZOA

  • ATHLETIC CLUB
  • TOLOSA "A"
  • URKI "A"
  • FEDERACIÓN RIOJANA
BELAR NATURALA
ORDUA ZELAIA PARTIDAK
09:00
1
BARCELONA  1-0  ZARAUTZ
09:00
2
REAL SOCIEDAD  3-0  PAULDARRAK
09:30
1
OSASUNA  3-0  PEÑA SANTURTZI
09:30
2
ATHLETIC BILBAO  2-0  TOLOSA "A"
10:00
1
MULIER  3-2  ZARAUTZ
10:00
2
PAULDARRAK  1-0  BASAURIKO KIMUAK
10:30
1
EUROPA  0-0  PEÑA SANTURTZI
10:30
2
FEDERACIÓN RIOJANA  1-3  TOLOSA "A"
11:00
1
ESPANYOL  1-1  ZARAUTZ
11:00
2
PAULDARRAK  4-0  RAYO VALLECANO "A"
11:30
1
TOURING "A"  2-3  PEÑA SANTURTZI
11:30
2
OSASUNA  1-0  EUROPA
BELAR ARTIFIZIALA
ORDUA ZELAIA PARTIDAK
09:00
3
MULIER  0-0  ESPANYOL
09:00
4
BASAURIKO KIMUAK  2-0  RAYO VALLECANO "A"
09:30
3
EUROPA  2-0  TOURING "A"
09:30
4
FEDERACIÓN RIOJANA  1-1  URKI "A"
10:00
3
ESPANYOL  2-1  BARCELONA
10:00
4
RAYO VALLECANO "A"  1-1  REAL SOCIEDAD
10:30
3
TOURING "A"  0-5  OSASUNA
10:30
4
URKI "A"  0-3  ATHLETIC BILBAO
11:00
3
BARCELONA  1-0  MULIER
11:00
4
REAL SOCIEDAD  2-0  BASAURIKO KIMUAK
11:30
3
TOLOSA "A"  1-1  URKI "A"
11:30
4
ATHLETIC BILBAO  2-0  FEDERACIÓN RIOJANA
ZELAI NATURALA
FINALAURREKOAK
ZELAIA ORDUA PARTIDAK
1
12:10
BARCELONA  1-1(p)  REAL SOCIEDAD
2
12:10
OSASUNA  1-0  ATHLETIC BILBAO
3. - 4. POSTUAK
ZELAIA ORDUA PARTIDA
1
12:45
BARCELONA  2-0  ATHLETIC BILBAO
REAL SOCIEDAD - OSASUNA
ORDUA ZELAIA PARTIDA
13:15
1
REAL SOCIEDAD  1(p)-1  OSASUNA
OHARRA: ordutegi arazoak direla eta baliteke partiden orduak aldatzea.

Adi! Leku honetan cookie-ak eta antzeko teknologiak erabiltzen dira.

Ez baduzu zure nabigatzailearen konfigurazioa aldatzen, bere erabilpena onartuko duzu Gehiago irakurri

Ulertuta