Alebin Mutilen Txapelketa

  • betis-futbol-campeon

    TXAPELDUNA: REAL BETIS

    Txapeldunorde: F.C. BARCELONA
    3. klasifikatua: VALENCIA C.F.
    4. klasifikatua: MÁLAGA C.F.
    Atezain onena: Alvaro Moreno Oliva (Betis S.A.D.)
    Jokalari onena: Alejandro Dominguez (F.C. Barcelona)
    Gipuzkoar jokalari onena: Aritz Amenabar (C.D. Lagun Onak)
    Afizio onena: C.D. Primer Toque
  • atletico-futbol-campeon

    TXAPELDUNA: ATLÉTICO DE MADRID

    Txapeldunorde: RAYO VALLECANO S.A.D.
    3. klasifikatua: F.C. BARCELONA
    4. klasifikatua: VALENCIA C.F.
    Atezain onena: Eneko Ibarzabal (C.D.Padura)
    Jokalari onena: Jorge Castellanos del Olmo (At. Madrid S.A.D.)
    Afizio onena: Málaga C.F.
  • malaga-futbol-campeon

    TXAPELDUNA: MÁLAGA C.F.

    Txapeldunorde: R.C.D. ESPANYOL
    3. klasifikatua: AT. MADRID S.A.D.
    4. klasifikatua: F.C. BARCELONA
    5. klasifikatua: R.C. CELTA DE VIGO
    6. klasifikatua: REAL MADRID C.F.
    7. klasifikatua: ABADIÑO K.E.
    8. klasifikatua: C.D. AURRERA ONDARROA
    Atezain onena: Oscar Medina (C.F. Barcelona)
    Jokalari onena: Marcos Moraga (Real Madrid C.F.)
    Gipuzkoar jokalari onena: Beñat Arratibel (C.D. Lagun Onak)
    Fair Play: R.C. CELTA DE VIGO
    Mejor afición: C.D. Aurrera Ondarroa
  • espanyol-futbol-campeon

    TXAPELDUNA: R.C.D. ESPANYOL

    Txapeldunorde: LENGOKOAK K.E.
    3. klasifikatua: ZUMAIAKO F.T.
    4. klasifikatua: F.C. BARCELONA
    5. klasifikatua: C.D. AURRERA ONDARROA
    6. klasifikatua: RAYO VALLECANO S.A.D.
    7. klasifikatua: E.D.F LOGROÑO
    8. klasifikatua: SEVILLA F.C.
    Atezain onena: Adrián Casillas (Real Madrid C.F.)
    Jokalari onena: Paul Servat (F.C. Barcelona)
    Gipuzkoar jokalari onena: Unai Telletxea (Lengokoak)
    Fair Play: Rayo Vallecano S.A.D.
    Afizio onena: C.D. Aurrera Ondarroa
  • espanyol campeon 2013

    TXAPELDUNA: R.C.D. ESPANYOL

    2. klasifikatua: ATHLETIC CLUB DE BILBAO
    3. klasifikatua: BARAKALDO C.F.
    4. klasifikatua: ANTIGUOKO K.E.
    Atezain onena: Darwin Nuez (R.C.D. Espanyol)
    Jokalari onena: David Cuenca (Real Madrid C.F.)
    Fair play: Villarreal C.F.
    Afizio onena: R.C. Celta de Vigo

  • espanyol campeon 2012

    TXAPELDUNA: R.C.D. ESPANYOL

    Txapeldunorde: SEVILLA F.C.
    3. klasifikatua: VALENCIA F.C.
    4. klasifikatua: ATHLETIC CLUB DE BILBAO
    5. klasifikatua: C.F. BANSANDER
    6. klasifikatua: VILLARREAL C.F.
    7. klasifikatua: C.D. GAZTE BERRIAK
    8. klasifikatua: C.AT. OSASUNA
    Atezain onena: Joan Company (Valencia C.F.)
    Jokalari onena: Daniel Villahermosa (R.C.D. Espanyol)
    Fair play: Athletic Club de Bilbao
    Afizio onena: Sevilla F.C.

  • espanyol campeon 2011

    TXAPELDUNA: R.C.D. ESPANYOL

    Txapeldunorde: SEVILLA F.C.
    3. klasifikatua: REAL SOCIEDAD S.A.D.
    4. klasifikatua: R. VALLADOLID C.F.
    5. klasifikatua: ATHLETIC CLUB
    6. klasifikatua: C. AT. OSASUNA
    7. klasifikatua: VALENCIA F.C.
    8. klasifikatua: F.C. BARCELONA
    Jokalari onena: Alejandro Viedma (R.C.D. Espanyol)

Infantil Nesken Txapelketa

  • betis-futbol-campeon

    TXAPELDUNA: ATHLETIC CLUB DE BILBAO

    Txapeldunorde: F.C. BARCELONA
    3. klasifikatua: C.A. OSASUNA
    4. klasifikatua: PAULDARRAK F.K.
    Atezain onena: Yeneba Sagunto (C.A. Osasuna)
    Jokalari onena: Natalia Muñoz (F.C. Barcelona)
    Gipuzkoar jokalari onena: Haizea Uranga (C.D. LAGUN ONAK)

  • athletic campeonas 2016

    TXAPELDUN: ATHLETIC CLUB

    Txapeldunorde: TOLOSA C.F.
    3. klasifikatua: PAULDARRAK MENDI HOTZA
    4. klasifikatua: R.C.D. ESPANYOL
    Atezain onena: Eneritz Rodrigo Goikoetxea (Tolosa C.F.)
    Jokalari onena: Janire Cuesta (Athletic Club de Bilbao)
    Gipuzkoar jokalari onena: Izarne Sarasola (Tolosa C.F.)

  • athletic campeonas 2015

    TXAPELDUNA: ATHLETIC CLUB DE BILBAO

    Txapeldunorde: REAL SOCIEDAD S.A.D.
    3. klasifikatua: C.D. BASKONIA
    4. klasifikatua: GOIERRI F.T.
    Atezain onena: Elene Lete (Urola K.E.)
    Jokalari onena: Leire Prieto (Real Sociedad S.A.D.)
    Gipuzkoar jokalari onena: Ceci Marcos (Real Sociedad S.A.D.)

  • athletic campeonas 2014

    TXAPELDUNA: ATHLETIC CLUB DE BILBAO

    Txapeldunorde: REAL SOCIEDAD S.A.D.
    3. klasifikatua: BETIKO NESKAK F.K.E.
    4. klasifikatua: C.D. AURRERA DE VITORIA
    Atezain onena: Sara Mateos (Real Sociedad S.A.D.)
    Jokalari onena: Athenea del Castillo (S.D. Reocin)