Azken Fasea - Taldeak eta Partiduen kuadroa

AZPEITIA CUP 2014

Ekainak 13, Ostirala

A TALDEA
B TALDEA
C TALDEA
D TALDEA
REAL MADRID C.F. BARCELONA F.C. ATLÉTICO DE MADRID S.A.D. ATHLETIC CLUB DE BILBAO
SEVILLA F.C. VALENCIA C.F. ESPANYOL R.C.D. REAL BETIS
LEVANTE U.D. MALAGA C.F. VILLARREAL C.F. RAYO VALLECANO S.A.D.
CELTA DE VIGO R.C. GETAFE C.F. ANTIGUOKO K.E. OSASUNA C.A.
LOGROÑO E.D.F. LAGUN ONAK C.D. QUINTANA C.D. DEPORTIVO ALAVES S.A.D.
GAZTE BERRIAK F.E. LENGOKOAK K.E. ZUMAIAKO F.T. AURRERA ONDARROA C.D.

OHARRA: ordutegi arazoak direla eta baliteke oraindik partiden orduak aldatzea.

BELAR NATURAL
ORDUA ZELAIA PARTIDAK EMAITZAK
18:00      
2 BARCELONA - LENGOKOAK 1  -  1
18:30 1 AT. MADRID - ZUMAIAKO 1  -  4
2 ATHLETIC CLUB - AURRERA ONDARROA 1  -  3
19:00 1 SEVILLA - LEVANTE 1  -  0
2 VALENCIA - GETAFE 2  -  2
19:30 1 VILLARREAL - ANTIGUOKO 0  -  0
2 ALAVES - RAYO VALLECANO 0  -  2
20:00 1 ESPANYOL - QUINTANA 1  -  1
2 BETIS - OSASUNA 2  -  0
20:30 1 REAL MADRID - EDF LOGROÑO 0  -  2
2 CELTA - GAZTE BERRIAK 0  -  1

 

Ekainak 14, Larunbata

  ZELAI NATURALA ZELAI ARTIFIZIALA
ORDUA ZELAIA PARTIDAK EMAITZAK ZELAIA PARTIDAK EMAITZAK
09:30 1 EDF LOGROÑO - GAZTE BERRIAK 3  -  0 3 AT. MADRID - ANTIGUOKO 0  -  0
2 ATHLETIC CLUB - ALAVES 3  -  1 4 LAGUN ONAK - LENGOKOAK 0  -  1
10:00 1 REAL MADRID - LEVANTE 2  -  3 3 BARCELONA - GETAFE 1  -  2
2 VILLARREAL - ESPANYOL 0  -  4 4 BETIS - AURRERA ONDARROA 2  -  2
10:30 1 CELTA - SEVILLA 0  -  1 3 MALAGA - LENGOKOAK 2  -  0
2 OSASUNA - RAYO VALLECANO 0  -  3 4 ANTIGUOKO - QUINTANA 0  -  1
11:00 1 VALENCIA - BARCELONA 0  -  2 3 REAL MADRID - GAZTE BERRIAK 0  -  0
2 VILLARREAL - ZUMAIAKO 0  -  2 4 ATHLETIC CLUB - OSASUNA 0  -  0
11:30 1 LEVANTE - EDF LOGROÑO 0  -  2 3 GETAFE - MALAGA 0  -  1
2 AT. MADRID - ESPANYOL 0  -  1 4 BETIS - ALAVES 1  -  4
12:00 1 SEVILLA - GAZTE BERRIAK 3  -  0 3 OSASUNA - AURRERA ONDARROA 0  -  1
2 QUINTANA - ZUMAIAKO 2  -  3  4 ATHLETIC CLUB - RAYO VALLECANO 1  -  2
12:30 1 AURRERA ONDARROA - ALAVES 5  -  1 3 VALENCIA - LAGUN ONAK 3  -  1
2 CELTA - EDF LOGROÑO 0  -  0 4 ANTIGUOKO - ZUMAIAKO 1  -  2
13:30 BAZKARIA
15:45 AZPEITIA CUP 2014 TXAPELKETAKO INAUGURAZIOA
17:00 1 SEVILLA - EDF LOGROÑO 1  -  2 3 ZUMAIAKO - ESPANYOL 0  -  1
2 BARCELONA - LAGUN ONAK 1  -  0 4 OSASUNA - ALAVES 3  -  1
17:30 1 REAL MADRID - CELTA 1  -  0 3 AT. MADRID - VILLARREAL 1  -  1
2 VALENCIA - LENGOKOAK 1  -  2 4 BETIS - RAYO VALLECANO 0  -  1
18:00 1 ATHLETIC CLUB - BETIS 2  -  1 3 MALAGA - BARCELONA 0  -  1
2 GETAFE - LAGUN ONAK 2  -  1 4 AT. MADRID - QUINTANA 2  -  1
18:30 1 REAL MADRID - SEVILLA 2  -  1 3 LEVANTE - CELTA 2  -  1
2 MALAGA - VALENCIA 0  -  3 4 GETAFE - LENGOKOAK 0  -  1
19:00 1 ESPANYOL - ANTIGUOKO 0  -  0 3 QUINTANA - VILLARREAL 1  -  4
2 RAYO VALLECANO - AURRERA ONDARROA 2  -  4 4 LEVANTE - GAZTE BERRIAK 2  -  0
19:30 1 MALAGA - LAGUN ONAK -      

 

Ekainak 15, Igandea

FINAL-LAURDENAK  - ZELAI ARTIFIZIALA
ORDUA ZELAIA PARTIDAK EMAITZAK
09:30 3 ZUMAIAKO - SEVILLA - E 1  -  0
4 LOGROÑO - ESPANYOL - F  0  -  0  (P)
10:00 3 LENGOKOAK - ONDARROA - G 1  -  1 (P)
4 BARCELONA - RAYO VALLECANO - H 0  -  0 (P)
FINALERDIAK, FINALA - ZELAI NATURALA
ORDUA ZELAIA PARTIDAK EMAITZAK
10:30 1 ZUMAIAKO - ESPANYOL (E - F) 0 -  2
11:00 1 LENGOKOAK - BARCELONA (G - H)

1  -  0

11:45 1 (3. eta 4. POSTUAK)  ZUMAIAKO - BARCELONA 1  -  0
12:15 1 (FINALA) ESPANYOL - LENGOKOAK 2  -  0
GARAIKURREN EMANALDIA
LUNCH BAT PARTE-HARTZAILE ETA LAGUNTZAILE GUZTIENTZAT