Nesken I. Infantil Txapelketa - Partiduak

AZPEITIA CUP 2014

Maiatzak 1, Osteguna

A TALDEA B TALDEA C TALDEA D TALDEA
REAL SOCIEDAD S.A.D. ATHLETIC CLUB DE BILBAO BETIKO NESKAK F.K.E. AURRERA DE VITORIA C.D.
LAKUA C.D. TOURING C.D. AÑORGA K.K.E. TOLOSA C.F.
ADISKIDEAK C.D. ZARAUTZ K.E. ORIO'KO F.T. INTXAURDI K.E.
URKI C.D. ELORRIO C.D. UROLA K.E. OIARTZUN K.E.
ANAITASUNA C.D. LAGUN ONAK C.D. AMAIKAK BAT C.D. ORDIZIA K.E.
  REOCIN S.D.    

OHARRA: ordutegi arazoak direla eta baliteke oraindik partiden orduak aldatzea.

  BELAR NATURALA BELAR ARTIFIZIALA
ORDUA ZELAIA PARTIDAK EMAITZA ZELAIA PARTIDAK EMAITZA
09:00 1 ANAITASUNA - URKI 3-0 3 ORIOKO - AÑORGA 0-4
09:00 2 TOLOSA - ORDIZIA 9-1 4 ELORRIO - LAGUN ONAK 0-2
09:30 1 TOURING - ZARAUTZ 0-2 3 INTXAURDI - OIARTZUN 0-4
09:30 2 REAL SOCIEDAD - LAKUA 2-0 4 ANAITASUNA - ADISKIDEAK 0-1
10:00 1 AÑORGA - AMAIKAK BAT 5-2 3 BETIKO NESKAK - ORIOKO 5-0
10:00 2 AT. BILBAO - LAGUN ONAK 6-1 4 OIARTZUN - ORDIZIA 4-0
10:30 1 REOCIN - TOURING 3-1 3 REAL SOCIEDAD - URKI 3-1
10:30 2 AURRERA DE VITORIA - INTXAURDI 1-1 4 AT. BILBAO - ZARAUTZ 2-0
11:00 1 REOCIN - ELORRIO 8-0 3 UROLA - AMAIKAK BAT 1-0
11:00 2 LAKUA - ADISKIDEAK 2-1 4 ZARAUTZ - LAGUN ONAK 0-1
11:30 1 AURRERA DE VITORIA - TOLOSA 2-1 3 ORIOKO - UROLA 1-2
11:30 2 REAL SOCIEDAD - ANAITASUNA 1-0 4 TOURING - LAGUN ONAK 0-4
12:00 1 BETIKO NESKAK - AÑORGA 1-1 3 ZARAUTZ -ELORRIO 0-0
12:00 2 TOLOSA - OIARTZUN 2-0 4 LAKUA - URKI 0-2
12:30 BAZKARIA
15:00 1 REOCIN - LAGUN ONAK 2-0 3 AÑORGA - UROLA 6-0
15:00 2 AT. BILBAO - TOURING 10-0 4 URKI - ADISKIDEAK 0-2
15:30 1 ORIOKO - AMAIKAK BAT 0-0 3 AURRERA VITORIA - OIARTZUN 1-0
15:30 2 REOCIN - ZARAUTZ 3-0 4 ANAITASUNA - LAKUA 0-0
16:00 1 BETIKO NESKAK - UROLA 9-0 3 TOURING - ELORRIO 1-1
16:00 2 REOCIN - AT. BILBAO 0-2 4 INTXAURDI - ORDIZIA 2-2
16:30 1 TOLOSA - INTXAURDI 2-0 3 AURRERA DE VITORIA - ORDIZIA 2-0
16:30 2 REAL SOCIEDAD - ADISKIDEAK 2-0 4 BETIKO NESKAK - AMAIKAK BAT 3-0
17:00 1 AT. BILBAO - ELORRIO 4-0      
18:00 1 REAL SOCIEDAD - AURRERA DE VITORIA 3-1 2 AT. BILBAO - BETIKO NESKAK 6-0
18:30 1 AURRERA DE VITORIA - BETIKO NESKAK 0-4      
19:00 1 REAL SOCIEDAD - AT. BILBAO 0-2