Klasifikapen Fasea - Izen emandako taldeak

.

Azpeitian, abenduak 23, 29 eta 30-ean jokatuko den Azpeitia Cup 2018ko Klasifikapen Faseko futbol taldeak.

Gogoratu lau onenak 2018-ko ekainak 8, 9 eta 10ean jokatuko den Azken Faserako lekua lortuko dutela.

2017ko SAILKAPEN FASEA - Multzoak eta partiduak

.

AZPEITIA CUP 2017

Apirilak 21, Ostirala - SAILKAPEN FASEA

A MULTZOA
B MULTZOA
C MULTZOA
D MULTZOA
C.D. ANAITASUNA - C C.D. LAGUN ONAK - A C.D. LAGUN ONAK - B LENGOKOAK - A
ZUMAIAKO F.T. - A C.D. ANAITASUNA - B AST. MUNDARRO K.E. - B AST. MUNDARRO K.E. - A
C.D. ERMUA ANTIGUOKO K.E. C.D. TROPEZON C.D. COMILLAS
ABADIÑO K.E. DANENA K.E. - A LENGOKOAK - B DANENA K.E. - B
ANTIGUOKO ESKOLA C.D. LAKUA ARRIAGA - C ZUMAIAKO F.T. - B KOSTKAS K.E.
    PEÑA GALDAMES ATH. C.  

OHARRA: ordutegi arazoak direla eta baliteke oraindik partiden orduak aldatzea.

GARMENDIPE - BELAR ARTIFIZIALA
ORDUA PARTIDAK - 1 ZELAIA
EMAITZAK PARTIDAK - 2 ZELAIA
EMAITZAK
09:00 ANAITASUNA C - ZUMAIAKO A 3 - 2 ANAITASUNA B - DANENA A 1 - 4
09:30 LENGOKOAK A - DANENA B  2 - 2 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO A - KOSTKAS  0 - 4
10:00 LENGOKOAK B - LAGUN ONAK B  4 - 1 ZUMAIAKO B - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO B  3 - 1
10:30 ANTIGUOKO - LAKUA ARRIAGA C  4 - 2 ANAITASUNA C - ERMUA  0 - 1
11:00 ABADIÑO - ZUMAIAKO A  0 - 1 LAGUN ONAK A - ANAITASUNA B  4 - 0
11:30 ZUMAIAKO B - PEÑA GALDAMES  1 - 3 DANENA A - LAKUA ARRIAGA C  3 - 0
12:00 ANTIGUOKO ESKOLA - ZUMAIAKO A  3 - 1 KOSTKAS - LENGOKOAK A  4 - 0
12:30 ANTIGUOKO - ANAITASUNA B  10 - 0 DANENA B - COMILLAS  0 - 7
13:00 TROPEZON - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO B  10 - 0 ABADIÑO - ANTIGUOKO ESKOLA  0 - 3
13:30 LENGOKOAK B - PEÑA GALDAMES  1 - 2 LAKUA ARRIAGA C - LAGUN ONAK A  0 - 2
14:00 ZUMAIAKO B - LAGUN ONAK B  1 - 2 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO A - LENGOKOAK A  4 - 0
14:30 ABADIÑO - ANAITASUNA C  1 - 0 TROPEZON - LAGUN ONAK B  7 - 0
15:00 ANTIGUOKO ESKOLA - ERMUA  1 - 0 PEÑA GALDAMES - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO B  4 - 1
15:30 DANENA A - ANTIGUOKO  0 - 7 KOSTKAS - DANENA B  10 - 0
16:00 COMILLAS - LENGOKOAK A  8 - 1 PEÑA GALDAMES - TROPEZON  0 - 4
16:30 DANENA B - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO A  0 - 5 LAKUA ARRIAGA C - ANAITASUNA B  5 - 1
17:00 LAGUN ONAK A - ANTIGUOKO  1 - 2 ERMUA - ZUMAIAKO A  1 - 1
17:30 TROPEZON - LENGOKOAK B  3 - 1 COMILLAS - KOSTKAS  1 - 4
18:00 PEÑA GALDAMES - LAGUN ONAK B  3 - 0 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO B - LENGOKOAK B  1 - 2
18:30 TROPEZON - ZUMAIAKO B  4 - 0 ABADIÑO - ERMUA  2 - 1
19:00 COMILLAS - ASTIGARRAGAKO MUNDARRO A  2 - 2 LENGOKOAK B - ZUMAIAKO B  3 - 2
19:30 ANAITASUNA C - ANTIGUOKO ESKOLA  1 - 4 LAGUN ONAK A - DANENA A  3 - 0
20:00 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO B - LAGUN ONAK B  2 - 3    

Apirilak 22, larunbata - SAILKAPEN FASESA

E MULTZOA
F MULTZOA
G MULTZOA
H MULTZOA
C.D. MARINA SPORT E.D.F. LOGROÑO C.D. LAGUN ONAK - C C.D. LAGUN ONAK - D
C.D. ARRATIA C.D. LASARTEARRAK A.C.Y.C. TRASTAMARA C.D. ANAITASUNA - A
A.D.C. ABETXUKO C.D. LAKUA ARRIAGA - D C.D. AURRERA VITORIA C.D. VASCONIA
U.T. ATH. CLUB (GASTEIZ) C.D. AURRERA ONDARROA ALOÑAMENDI K.E. ORIOKO F.T.
SANTUTXU F.C. ETORKIZUN F.E. R.S. GIMNÁSTICA TORRELAVEGA ZARAUTZ K.E. - A
A.D. LAURUS     A.D. LAGUN ARTEA

OHARRA: ordutegi arazoak direla eta baliteke oraindik partiden orduak aldatzea.

GARMENDIPE - BELAR ARTIFIZIALA
  1 ZELAIA
2 ZELAIA
3 ZELAIA
ORDUA PARTIDAK EMAITZAK PARTIDAK EMAITZAK PARTIDAK EMAITZAK
09:00 LAGUN ARTEA - ORIOKO 7 - 1 A. ONDARROA - LASARTEARRAK 1 - 3 LAGUN ONAK D - ZARAUTZ 0 - 3
09:30 ABETXUKO - SANTUTXU 1 - 2 VASCONIA - ANAITASUNA A 1 - 2 LAGUN ONAK C - ALOÑAMENDI  1 - 2
10:00 LOGROÑO - LAKUA ARRIAGA D 4 - 0 GASTEIZ (ATH. CLUB) - ARRATIA 3 - 0    
10:30 ORIOKO - ANAITASUNA A 4 - 4 LAGUN ONAK D - LAGUN ARTEA 0 - 8    
11:00 MARINA SPORT - SANTUTXU  1 - 1 LOGROÑO - LASARTEARRAK 1 - 1    
11:30 LAURUS - ABETXUKO  1 - 1 GIM. TORRELAVEGA - TRASTAMARA  3 - 0    
12:00 A. ONDARROA - LOGROÑO  0 - 1 VASCONIA - ZARAUTZ 1 - 1 LAGUN ONAK D - ORIOKO 2 - 7
12:30 LAGUN ONAK C - A. VITORIA 1 - 2 GIM. TORRELAVEGA - ALOÑAMENDI 3 - 0    
13:00 ZARAUTZ - ANAITASUNA A  4 - 1 LOGROÑO - ETORKIZUN  1 - 0    
13:30 GASTEIZ (ATH. CLUB) - ABETXUKO 1 - 1 MARINA SPORT - ARRATIA 3 - 0 LAKUA ARRIAGA D - LASARTEARRAK  2 - 4
14:00 TRASTAMARA - ALOÑAMENDI 3 - 0 VASCONIA - LAGUN ARTEA 1 - 1    
14:30 ARRATIA - LAURUS 0 - 3 LAGUN ONAK C - GIM. TORRELAVEGA 0 - 2    
15:00 LAKUA ARRIAGA D - ETORKIZUN 1 - 1 A. VITORIA - ALOÑAMENDI 3 - 0    
15:30 LAURUS - MARINA SPORT  2 - 3 A. ONDARROA - LAKUA ARRIAGA D 1 - 0 LAGUN ONAK D - ANAITASUNA A  2 - 4
16:00 LASARTEARRAK - ETORKIZUN  2 - 2 VASCONIA - ORIOKO  2 - 1    
16:30 A. VITORIA - TRASTAMARA  4 - 1 MARINA SPORT - GASTEIZ (ATH. CLUB) 1 - 1    
17:00 ZARAUTZ - ORIOKO 3 - 1 LAURUS - SANTUTXU 0 - 0    
17:30 MARINA SPORT - ABETXUKO  3 - 1 A. ONDARROA - ETORKIZUN 0 - 2 ARRATIA - SANTUTXU  0 - 3
18:00 VASCONIA - LAGUN ONAK D 7 - 0 LAGUN ARTEA - ZARAUTZ 3 - 1    
18:30 LAURUS - GASTEIZ (ATH. CLUB) 0 - 1 ARRATIA - ABETXUKO 0 - 3    
19:00 LAGUN ONAK C - TRASTAMARA  3 - 4 A. VITORIA - GIM. TORRELAVEGA 1 - 1    
19:30 GASTEIZ (ATH. CLUB) - SANTUTXU 0 - 1 ANAITASUNA A - LAGUN ARTEA  0 - 2    

 

Apirilak 23, Igandea - SAILKAPEN FASEA

 

1 TALDEA
2 TALDEA
3 TALDEA
4 TALDEA
ANTIGUOKO ESKOLA ANTIGUOKO TROPEZÓN KOSTKAS
LAGUN ARTEA GIM. TORRELAVEGA LOGROÑO MARINA SPORT
LAGUN ONAK A PEÑA GALDAMES COMILLAS LASARTEARRA
AURRERA VITORIA ABADIÑO SANTUTXU ZARAUTZ

 

  1 ZELAIA
2 ZELAIA
ORDUA PARTIDAK EMAITZAK PARTIDAK EMAITZAK
09:30 ANTIGUOKO ESKOLA - LAGUN ONAK A  1 - 0 ANTIGUOKO - PEÑA GALDAMES 2 - 0
10:00 KOSTKAS - LASARTEARRA  5 - 1 LAGUN ARTEA - A. VITORIA  5 - 1
10:30 TROPEZON - COMILLAS  1 - 2 ABADIÑO - GIM. TORRELAVEGA  0 - 3
11:00 SANTUTXU - LOGROÑO  1 - 0 ZARAUTZ - MARINA SPORT  3 - 1
11:30 A. VITORIA - LAGUN ONAK A  0 - 1 LAGUN ARTEA - ANTIGUOKO ESKOLA  0 - 1
12:00 ABADIÑO - PEÑA GALDAMES  1 - 3 GIM. TORRELAVEGA - ANTIGUOKO  1 - 1
12:30 SANTUTXU - COMILLAS  1 - 1 LOGROÑO - TROPEZON  0 - 4
13:00 ZARAUTZ - LASARTEARRA  2 - 3 MARINA SPORT - KOSTKAS  0 - 0
13:30 ANTIGUOKO ESKOLA - A. VITORIA  1 - 1 LAGUN ONAK A - LAGUN ARTEA  0 - 2
14:00 PEÑA GALDAMES - GIM. TORRELAVEGA  1 - 2 ANTIGUOKO - ABADIÑO  5 - 2
14:30 COMILLAS - LOGROÑO  0 - 0 TROPEZON - SANTUTXU  3 - 1
15:00 LASARTEARRA - MARINA SPORT  2 - 0 KOSTKAS - ZARAUTZ  3 - 0